Türkçe

Deutsch

English

Français

русский

Hakkımızda

24 Şubat 2000 tarihinde yılında faaliyetine aile şirketi olarak başlayan ve Dew markasıyla başarılı bir yükseliş grafiği çizen firmamız bugün 137 çeşit ürün ve 180 farklı ambalaj seçeneği ile hizmet vermektedir.

Yenilikler ve başarılarla dolu geçen 17 yılı takiben bugün kurumsal yapısıyla Gebze`de, 6100 m² kapalı ve 3250 m² açık olmak üzere toplam 9.350 m² alanda kurulu fabrikasında ilk günkü heyecan ve motivasyonla çalışmalarına devam etmektedir.

Tesisimizde tek vardiyada yılda 40.000 ton harmanlama ve 52.500 ton dolum olmak üzere;

► Dizel ve benzinli motorlar için Madeni Yağlar
► Endüstriyel Madeni Yağlar, Motor Katkı Maddeleri & Antifriz,
► Gres yağı üretim ve dolumu yapılmaktadır.
Dew bugün Türkiye`de 20 bayisi aracılığıyla 10.000'i aşan satış noktasına ve Avrupa`da en yaygın Türk markası olarak 20`yi aşkın ülkede müşterilerine ulaşmaktadır.

Türk madeni yağ firması olarak ilk sentetik madeni yağları üreten Dew, pazar koşullarına uygun katma değer yaratan ve OEM anlaşmalı tam sentetik madeni yağlar ile iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi buluşturmaya devam etmektedir.

Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren kaliteli üretimi ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz ve bize duyulan güvenin bilincindeyiz.

Kaliteden ve satış sonrası müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte yolumuza güçlenerek devam etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.